Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

spotkanie_SP2011

Dnia 3 kwietnia 2011 roku w Krakowie odbyło się doroczne spotkanie przedstawicieli i sympatyków Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska” oraz Stronnictwa Polska Racja Stanu.

Spotkanie rozpoczęła Msza Święta sprawowana przez ks. kan. Eugeniusza Miłosia, który wygłosił do zgromadzonych piękne kazanie (przeczytaj kazanie) poświęcone konieczności walki w Polsce w obronie Królestwa Jezusa, którego duchowe granice coraz bardziej zagrożone są przez działalność ludzi sprzymierzonych z Księciem Ciemności.

Następnie miała miejsce część poświęcona prezentacji dokonań Ruchu w minionym roku: a przy tym miło było wszystkim zgromadzonym powspominać piękne chwile z odbytych w ciągu ostatnich miesięcy Marszów dla Jezusa Króla Polski (w Krakowie, Warszawie, Lublinie i Wrocławiu), zapoznać się z najnowszymi Biuletynami „Samorządna Polska” (nr 9 i 10) oraz usłyszeć budujące relacje o przebiegu akcji referendalnej.

Kolejne minuty poświęcone zostały omówieniu planowanych działań Ruchu w nadchodzących miesiącach. O najbliższej inicjatywie (pielgrzymce do Częstochowy) informacje można znaleźć również na naszej stronie.

Spotkanie, jak co roku, oprócz rzeszy symaptyków Ruchu, zgromadziło również wielu przedstawicieli organizacji narodowo-patriotycznych z całej Polski, a także byłych lub obecnych parlamentarzystów i samorządowców. Nie mogło oczywiście zabraknąć na nim naszego fotografa. Galerię zdjęć ze spotkania obejrzysz, klikając w poniższy link:

obejrzyj galerię»

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.