Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

nabozenstwo

Ratujcie się spośród tego przewrotnego pokolenia (Dz 2,40)

Siedmiodniowe Nabożeństwo Intronizacyjne

  

KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

Jak co roku przed Uroczystością Chrystusa Króla, chcemy modlić się Nabożeństwem Intronizacyjnym i do tej modlitwy zapraszamy wszystkich Polaków.

Jest to przede wszystkim wspaniała okazja do dokonania aktu Intronizacji - uznania Pana Jezusa Królem naszych serc, naszych rodzin i Polski. Natomiast dla tych, którzy już to zrobili, do jego odnowienia, do oddania czci i chwały Jezusowi Królowi Polski. Zaczynamy już w niedzielę 16 listopada 2014.

 

To jedyna w roku okazja, gdy możemy tak licznie w jedności tylu osób w Polsce i wśród Polonii dokonać aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski. Ta modlitwa jest bardzo ważna - jest bowiem naszym, na miarę naszych możliwości, aktem posłuszeństwa Bożemu wezwaniu dla Polski; jest też potwierdzeniem naszego oddania siebie, swego życia i wszystkich swoich spraw Jedynemu Władcy serc i narodów, Jezusowi Chrystusowi. Jest w końcu aktem ekspiacji i wynagrodzenia Sercu Boga za tyle niewdzięczności i zła, które otrzymuje, także od nas Polaków.

Jak co roku modlić będziemy się przez 7 dni, od 16 do 22 listopada, tak aby zakończyć w sobotę, w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla. Każdy modli się u siebie w domu, w wybranym przez siebie czasie. Modlitwa według rytuału Nabożeństwa trwa ok. 40 minut. Każda osoba, która dokona aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski i zgłosi ten fakt, zostanie wpisana do Księgi Chwała Korony, która znajduje się na ołtarzu w kaplicy Jezusa Króla Polski w Krakowie. W intencji osób wpisanych do Księgi raz w miesiącu odprawiana jest Msza Święta.

Nabożeństwo Intronizacyjne (ZOBACZ TUTAJ) można nabyć:
BIURO ZAMÓWIEŃ:
tel. 12 285 60 98
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
czynne pn.-pt. w godz. 9.00-18.00

Utworzyliśmy też wydarzenie na Facebook: ZOBACZ TUTAJ Zachęcamy tych, którzy mają konto FB do dołączenia tam - na bieżąco przekazujemy informacje i wymieniamy się ciekawymi opiniami.

Przeczytaj świadectwa z ubiegłorocznej akcji odprawiania Nabożeństwa: ZOBACZ TUTAJ

Wszelkie pytania można kierować pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. jak również pod specjalnym numerem telefonu: 882 710 650.

 

FILMIKI zachęcające do włączenia się do Wydarzenia:

 

Przekaż tę informację znajomym, zachęć bliskich z rodziny. Każda osoba w takiej sprawie, w takiej modlitwie jest ogromnie cenna. Liczymy na Twoją obecność.

Chwała i cześć Jezusowi Królowi Polski!

  
 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.