Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Facebook

Jak co roku, przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata odprawiliśmy bądź odnowiliśmy siedmiodniowe Nabożeństwo Intronizacyjne (zob. TUTAJ). W sobotę ogłosiliśmy Pana Jezusa Królem Polski, a w niedzielę mogliśmy świętować uroczystość Jego królowania nad całym światem i wszystkimi narodami. Do naszego wydarzenia, o którym poinformowaliśmy na Facebooku, dołączyło ponad 500 osób, niektórzy reprezentowali całe rodziny. Dało sie odczuć ducha wspólnej modlitwy Polaków o przyjście Królestwa Bożego do Polski. Oto niektóre głosy i świadectwa z tej akcji. Wszystkim Wam za ten uroczysty i wyjątkowy czas modlitwy bardzo dziękujemy!

* * *

Serdecznie dziękuję, że mogłam się modlić z Wami wszystkimi przez 7 dni. To było ogromne przeżycie - teraz czuję się taka lekka - jak w pieśni "Liczę na Ciebie Ojcze". Jestem lekkim pyłkiem i liściem na wietrze. Właśnie w tym miesiącu odmawiam Tajemnicę Chwalebną - Zesłanie Ducha Świętego. KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

Anna


Jest książeczka "Nabożeństwo Intronizacyjne", do której dołączona jest płytka CD. Kupiłam ją poprzez internet i odprawiałam w domu przez tydzień nabożeństwo. Przyjęłam tym samym Jezusa Króla Polski do mojej rodziny, uznając GO Królem mojej rodziny i Polski. Od tej chwili czuję pomoc Jezusa, pomoc mojej rodzinie. Jeśli możesz, przyjmij Jezusa jako KRÓLA do swojej rodziny, uroczyście. Ufam całym sercem, że Jezus zostanie Królem Polski. Amen.

Alicja


Bardzo dziękuję Ani i Panu Bartoszowi, i całej Wspólnocie Internetowej, że razem z Wami mogłam uczestniczyć w tym pięknym Nabożeństwie. Jestem wdzięczna Panu Bogu za wytrwanie do końca i odnowienia Aktu Intronizacji. Czuję się szczęśliwa. Odprawiam trzeci raz to Nabożeństwo i za każdym razem czuję inaczej, jakby bardziej dojrzale i bardziej odpowiedzialnie. Dobrze, że można je odnawiać. Wiele się bowiem zapomina, a też wiele przypomina się podczas ponownej modlitwy. Powiem tak: JEZU BĄDŹ KRÓLEM POLSKI. POLSKO PRZYJMIJ JEZUSA KRÓLA POLSKI!

Danuta


Dziś dzień czwarty Nabożeństwa... ALLELUJA!!!! KRÓLUJ NAM CHRYSTE, ZAWSZE I WSZĘDZIE!!!! ***** JEZU, oddaję Ci hołd jako KRÓLOWI ŚWIATA, wszystko, co istnieje, dla Ciebie jest stworzone. Rozporządzaj mną jak własnością swoją. Jezu, ufam Tobie *** Bądz uwielbiony, bądz pochwalony, Boże nieskończony ***

Maria


Tak bardzo bym chciała, żeby Intronizacja się dokonała od najwyższych szczebli władzy w  Polsce począwszy, a skończywszy na nas najmniejszych... Tylko tak Polska będzie NORMALNYM Państwem, bo co się dziś dzieje to widać, słychać i czuć z każdej strony... Widać słychać i czuć, jak jawnie szatan działa w Polsce i z jaką wściekłością i zaciętością to robi. Jak wielkie schody trzeba pokonać aby nastąpiła Intronizacja... I choćby dlatego właśnie wiem i wierzę, że Polska w Bożych planach ma być tym murem obronnym dla reszty Europy... Niech Bóg Wam wynagrodzi wszelką pracę dla dobra Polski i dla dobra naszego...

Bogusława


Z całego serca cieszę się, że mogę brać udział w tak pięknym wydarzeniu – odprawianiu Nabożeństwa. Tak bardzo chciałam doczekać intronizacji Jezusa Króla dla Polski – teraz jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa – książeczkę już zamówiłam, mam nadzieję, że dojdzie na czas, bo chcę rozpocząć przed Uroczystością Chrystusa Króla. Dziękuję za wszystko. Szczęść Boże.

Małgorzata


Dzisiaj ostatni dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego, a w mojej dawnej parafii jest dzisiaj wielkie święto... nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Taka uroczystość w parafii zdarza się raz na 30-parę lat. (...) Odnoszę wrażenie, że ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi tej sprawy... i dlatego potrzeba dużo, dużo, dużo modlitwy w tej intencji! Modlitwy, spowiedzi, komunii, pokuty i postu!!! Dlatego chyba potrzebne jest takie "pospolite ruszenie modlitewne"!

Katarzyna


Z listu Biskupów nt. Intronizacji: "Realizacja zadania zakłada przyjęcie tego, co Jezus daje, domaga się ŻYCIA JEGO MIŁOŚCIĄ i DZIELENIA się NIM z innymi. Chodzi o UMIŁOWANIE JEZUSA do końca, ODDANIE MU SWEGO SERCA, ZAWIERZENIE MU NASZYCH RODZIN, podjęcie POSŁUGI MIŁOŚCI MIŁOSIERNEJ i POSŁUSZEŃSTWA tym, których ustanowił Pasterzami. Ten konkretny program nie potrzebuje jakiejkolwiek formy intronizacji" - pisali kilka lat temu Biskupi.
To prawda, każdy z nas indywidualnie powinien zawierzyć swoje życie i rodzinę Chrystusowi Królowi. Jednakże Jezus domaga się miłości, a jak to zrobić w społeczeństwie gdy jest poróżnione? Jezus domaga się dzielenia się Nim, a jak to zrobić w Sejmie, gdzie wiszący Krzyż przeszkadza? Jezus domaga się umiłowania Go do końca, a jak to zrobić w sercach, gdy uwikłane są w miłość własną? Jezus domaga się miłości miłosiernej, a jak ją wprowadzić do zagubionego sądownictwa? I jak tu ten plan zrealizować bez Aktu Intronizacji? Wiem, po ludzku to niemożliwe, ale dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dlatego modlę się w intencji Intronizacji Jezusa Króla Polski, a w swoim sercu i rodzinie już dawno uczyniłem go Królem. Króluj nam Chryste zawsze i WSZĘDZIE!!!

Andrzej


Dziękuję Wam wszystkim! Dziś zaczynam akt intronizacji Jezusa Króla. Bardzo sie cieszę, że biore udział. Chciałabym, aby jak najszybciej Polska dokonała intronizacji. Niech Maryja nam dopomoże. Amen.

Wierze, że doczekam tego dnia dla Polski - ogólnopolskiej Intronizacji. Dziękuję i za to, że mogę w domu odprawić to Nabożeństwo, jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa.

Małgorzata


Jednoczę się całym sercem. Nabożeństwo odmówione w domu. W uwielbieniu Jezusa Króla, w ciszy, spokoju, pełnym skupieniu.

Honorata


Ech... Nabożeństwo Intronizacyjne również odmówiłem w domu, ale o ciszy i spokoju, jak zawsze z resztą, mogłem tylko pomarzyć... :)

Paweł


O Chryste Królu, Władco świata, twoimi zawsze chcemy być.
W Tobie mieć Wodza, w Tobie Brata, Pod berłem Twoim wiecznie żyć!

Anna


 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.