Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

ZA POLSKĄ PÓJDĄ INNE NARODY

inne_narody

Intronizacja Jezusa Króla w Polsce nie oznacza końca misji Rozalii. To dopiero początek. Pan Jezus bardzo często przypominał Rozalii, że Polska ma być jedynie „środkiem” pomocnym do zrealizowania całego planu zbawczego Boga wobec wszystkich narodów. Nie możemy zatem przejść obojętnie wobec odbywających się w Polsce Światowych Dni Młodzieży.

Pragniemy wykorzystać te dni na rozpowszechnienie misji Rozalii Celakówny wśród młodych przedstawicieli innych narodów. Pan Jezus powiedział bowiem do Rozalii, że za Polską (która dokona Intronizacji jako pierwsza) pójdą inne narody i tylko te ocaleją, w których Jezus będzie królował.
Zamieszczamy w plikach pdf arkusze formatu A4, na których znajdują się po cztery ulotki dotyczące misji Rozalii, napisane w różnych językach. Jeżeli ktoś ma możliwości rozdania tych ulotek wśród młodzieży zagranicznej, prosimy o zrobienie ksero arkusza (w konkretnym języku i odpowiedniej ilości), porozcinanie na pojedyncze ulotki i rozdanie ich. Proponujemy kserować dwustronnie: z jednej strony w języku polskim, z drugiej strony w innym wybranym języku.
Będzie to zapewne początek szerzenia misji Intronizacji wśród innych narodów pod patronatem S.B. Rozalii Celakówny.

flaga_polski   ULOTKA PDF W JĘZYKU POLSKIM

flaga_ang  ULOTKA PDF W JĘZYKU ANGIELSKIM

Flag_of_France.svg  ULOTKA PDF W JĘZUKU FRANCUSKIM

Flaga_Hiszpanii ULOTKA PDF W JĘZYKU HISZPAŃSKIM

flaga_niem ULOTKA PDF W JĘZYKU NIEMIECKIM

flaga_Rosji ULOTKA PDF W JĘZYKU ROSYJSKIM

 

Jeśli ktoś miałby możliwość tłumaczenia na inny język – zapraszamy do współpracy!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.