Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

 Droga do chwały - opinie Czytelników

 

 

Książka, na którą się bezwiednie czeka, porusza treści, które w człowieku drzemią. Nagle Twoje oczekiwania się spełniają, czytasz i doświadczasz jakby oświecenia, które uporządkowuje nieuczesane myśli, pragnienia, pytania, które od dawna miałeś w sobie… Broszurka pt. Droga do chwały stała się dla mnie źródłem i latarnią do pogłębiania i usystematyzowania mojej dotychczasowej drogi nawrócenia. Treści zawarte w broszurce stały się dla mnie jakby powrotem do źródeł, do fundamentów mojego życia duchowego. Ta broszurka to dla mnie drzwi do pogłębiania wiary, które Pan otwiera, bym Go lepiej poznał, a zarazem zachęcał wszystkich, których stawia na mojej drodze życia do jej przeczytania i zgłębiania. Szczerze dziękuję autorom!!!

Jacek


DROGA DO CHWAŁY to coś nowego, inna publikacja ks. Kiesztyna, niż broszurki dotychczasowe (przynajmniej te, z którymi się zapoznałem). Ksiądz zdradza tutaj trochę ze swej duchowości. Uczy, jak wejść na drogę prowadzącą do Boga, przyjaźni z Nim, zjednoczenia, i jak na tej drodze wytrwać - unikając pułapek i przeszkód ze strony złego ducha. Myślę, że to, co duchowe jest najważniejsze - i przy całej walce w Polsce o Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski, ten aspekt duchowy jest niezwykle istotny, by nie zatracić głównego celu. Wielu ludzi jest zwolennikami Intronizacji w Polsce - ale też niekórzy z nich podejmują tę sprawę powierzchownie, widząc w tym jakieś swoje cele i idee. DROGA DO CHWAŁY skłania do uporządkowania tych spraw w swoim sercu i faktycznie postawienia BOGA na pierwszym miejscu swojego życia. Dziekuję za tę bardzo cenną pozycję.

Piotr


Kochani! ja już jestem po lekturze broszurki, udało mi się przeczytać w ciągu dwóch dni, polecam każdemu i nie mogę się doczekać kolejnych części;) dziękuję, że jesteście;) Musimy mieć tą świadomość że: "Moc w słabości się doskonali, a poprzez poznanie własnej grzeszności i jej pokonywanie wiedzie droga do świętości!". Pozdrawiam!

Kinga


Broszura znakomicie napisana!!!! Bardzo budująca, prostująca ścieżki samoświadomości i pełna natchnienia do zgłębiania wiary i Boga!!!! "Upodabniać się do Chrystusa aż do odtworzenia w sobie Jego rysów miłości... "

Małgorzata


Dla mnie czytanie lektur związanych z rozwojem duchowych t.j. DROGA DO CHWAŁY, to wspaniały dodatek i zachęta do modlitwy. Tego się nie czyta, to się medytuje. Czytam - zakreślam, wypisuję na końcu strony które szczególnie były skierowane do mnie, abym mogła szybko je odszukać, lepiej zrozumieć i jeszcze mocniej utrwalić. 
Np. wezwanie do świętości str. 35 (notatka św.Teresy). Albo tekst z Księgi Mądrości str. 54 (Mdr 6,12-20) itd. Bogactwo modlitwy staje się miodem dla duszy, która jest coraz bardziej głodna. Życie staje się modlitwą. Rozbudzenie nadziei na Niebo zasłania troski dnia codziennego, maluje uśmiech i dodaje skrzydeł. 
Dziękuje za Broszurkę z Programem Życia Duchowego

Jadwiga


Dziękuję ks. Tadeuszowi i współpracownikom za tę cenną pozycję. Daliście nam do ręki przewodnik duchowy, narzędzie, którym posługuję się również w ewangelizowaniu - po prostu daję do przeczytania - gdyż w prostych słowach wprowadza w prawidła życia duchowego i podążania drogą z Panem - Jezusem Królem, prowadzi jak za rękę, ucząc nawet modlitwy. Dlatego daję ją ludziom nawet, gdy ich religijność jest bardzo uśpiona. Serdeczne dzięki, niech Bóg błogosławi!

Andrzej

DMC Firewall is a Joomla Security extension!