Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

 Droga do chwały - opinie Czytelników

 

 

Książka, na którą się bezwiednie czeka, porusza treści, które w człowieku drzemią. Nagle Twoje oczekiwania się spełniają, czytasz i doświadczasz jakby oświecenia, które uporządkowuje nieuczesane myśli, pragnienia, pytania, które od dawna miałeś w sobie… Broszurka pt. Droga do chwały stała się dla mnie źródłem i latarnią do pogłębiania i usystematyzowania mojej dotychczasowej drogi nawrócenia. Treści zawarte w broszurce stały się dla mnie jakby powrotem do źródeł, do fundamentów mojego życia duchowego. Ta broszurka to dla mnie drzwi do pogłębiania wiary, które Pan otwiera, bym Go lepiej poznał, a zarazem zachęcał wszystkich, których stawia na mojej drodze życia do jej przeczytania i zgłębiania. Szczerze dziękuję autorom!!!

Jacek


DROGA DO CHWAŁY to coś nowego, inna publikacja ks. Kiesztyna, niż broszurki dotychczasowe (przynajmniej te, z którymi się zapoznałem). Ksiądz zdradza tutaj trochę ze swej duchowości. Uczy, jak wejść na drogę prowadzącą do Boga, przyjaźni z Nim, zjednoczenia, i jak na tej drodze wytrwać - unikając pułapek i przeszkód ze strony złego ducha. Myślę, że to, co duchowe jest najważniejsze - i przy całej walce w Polsce o Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski, ten aspekt duchowy jest niezwykle istotny, by nie zatracić głównego celu. Wielu ludzi jest zwolennikami Intronizacji w Polsce - ale też niekórzy z nich podejmują tę sprawę powierzchownie, widząc w tym jakieś swoje cele i idee. DROGA DO CHWAŁY skłania do uporządkowania tych spraw w swoim sercu i faktycznie postawienia BOGA na pierwszym miejscu swojego życia. Dziekuję za tę bardzo cenną pozycję.

Piotr


Kochani! ja już jestem po lekturze broszurki, udało mi się przeczytać w ciągu dwóch dni, polecam każdemu i nie mogę się doczekać kolejnych części;) dziękuję, że jesteście;) Musimy mieć tą świadomość że: "Moc w słabości się doskonali, a poprzez poznanie własnej grzeszności i jej pokonywanie wiedzie droga do świętości!". Pozdrawiam!

Kinga


Broszura znakomicie napisana!!!! Bardzo budująca, prostująca ścieżki samoświadomości i pełna natchnienia do zgłębiania wiary i Boga!!!! "Upodabniać się do Chrystusa aż do odtworzenia w sobie Jego rysów miłości... "

Małgorzata


Dla mnie czytanie lektur związanych z rozwojem duchowych t.j. DROGA DO CHWAŁY, to wspaniały dodatek i zachęta do modlitwy. Tego się nie czyta, to się medytuje. Czytam - zakreślam, wypisuję na końcu strony które szczególnie były skierowane do mnie, abym mogła szybko je odszukać, lepiej zrozumieć i jeszcze mocniej utrwalić. 
Np. wezwanie do świętości str. 35 (notatka św.Teresy). Albo tekst z Księgi Mądrości str. 54 (Mdr 6,12-20) itd. Bogactwo modlitwy staje się miodem dla duszy, która jest coraz bardziej głodna. Życie staje się modlitwą. Rozbudzenie nadziei na Niebo zasłania troski dnia codziennego, maluje uśmiech i dodaje skrzydeł. 
Dziękuje za Broszurkę z Programem Życia Duchowego

Jadwiga


Dziękuję ks. Tadeuszowi i współpracownikom za tę cenną pozycję. Daliście nam do ręki przewodnik duchowy, narzędzie, którym posługuję się również w ewangelizowaniu - po prostu daję do przeczytania - gdyż w prostych słowach wprowadza w prawidła życia duchowego i podążania drogą z Panem - Jezusem Królem, prowadzi jak za rękę, ucząc nawet modlitwy. Dlatego daję ją ludziom nawet, gdy ich religijność jest bardzo uśpiona. Serdeczne dzięki, niech Bóg błogosławi!

Andrzej

Our website is protected by DMC Firewall!