Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

KSIĘGARNIA

 

Stowarzyszenie "Róża" prowadzi sprzedaż wysyłkową.

BIURO ZAMÓWIEŃ:
Tel.: 12 2856098, 517 064 760,
E-mail: biuro.stowarzyszenie.roza@gmail.com
czynne pn.-pt. w godz. 9.00-18.00


Chrystus w JaponiiChrystus w Japonii

W tych trudnych chwilach dla Kościoła katolickiego i jego wyznawców w Polsce, proponujemy przenieść się do odległej Japonii, aby poznać smak krzyża w tym kraju i dramatyczną walkę o wiarę, jak też przyczyny laicyzacji Kościoła japońskiego. Tę piękną książkę napisał o. Zygmunt Kwiatkowski SJ, misjonarz przebywający ponad 30 lat na misjach w Syrii... ale nie tylko.

autor: ks. Zygmunt Kwiatkowski SJ
stron 207, format 14x21 cm, miękka oprawa
cena 20 zł + koszty wysyłki

 

 


Ostatnia_walka

Ostatnia walka

Żydzi, którzy wyrzekli się Jezusa Króla, stoczyli wkrótce na gruzach Jerozolimy ostatnią walkę, w czasie której wyginął prawie cały naród. Autor w sposób niezwykle barwny prowadzi Czytelnika poprzez dzieje świata ku zrozumieniu przyczyn i powodów zaistnienia tego niewyobrażalnego w skutkach dramatu. Przez cały czas narracji przewija się inny wątek, może jeszcze ważniejszy, dotyczący naszych czasów. Książka ta zmieniła sposób myślenia już tysięcy ludzi.

autor: ks. Tadeusz Kiersztyn
stron 456, format B5, twarda oprawa
cena 40 zł + koszty wysyłki

 


Nabozenstwo_IntronizacyjneNabożeństwo Intronizacyjne

Nabożeństwo Intronizacyjne, praktykowane w Polsce od 11 lat, przyniosło już tysiącom ludzi głębokie przeżycia duchowe i wielkie łaski. W każdym dniu jego trwania (około 45 min. dziennie) dobrane modlitwy z liturgii Kościoła, Pisma Świętego i ze skarbca modlitw powszechnie znanych ubogacone pięknymi pieśniami, wielbiącymi Jezusa Króla, tworzą żarliwy klimat duchowych przeżyć. Do Nabożeństwa Intronizacyjnego dołączony jest obraz figurki Jezusa Króla Polski oraz płyta CD z 24 pieśniami.

Świadectwa dotyczące Nabożeństwa Intronizacyjnego więcej...

autor: opracowanie zbiorowe
stron 100, format B5, miękka oprawa, dołączona płyta CD
cena kompletu 15 zł + koszty wysyłki


SB_Rozalia_okladkaSłużebnica Boża Rozalia Celakówna - życie i misja

Jest to jedna z najbardziej poczytnych książek o Rozalii, napisana przez dr Ewę Wieczorek, Postulator w procesie kanonizacyjnym na etapie diecezjalnym. Autorka z wielką znajomością tajników życia Rózi doprowadza Czytelnika do bliskiej z nią zażyłości, a także w sposób merytoryczny, w aspekcie teologicznym i historycznym ukazuje fenomen jej misji. Osobom stającym w obronie Intronizacji Jezusa Króla Polski książka dostarcza wielu cennych argumentów i jest dla nich sporym umocnieniem.

Recenzja książki napisana przez o. prof. dr hab. Dominika Widera - czytaj»

autor: Ewa Wieczorek
stron 152, format 13x20 cm, miękka oprawa
cena 15 zł + koszty wysyłki

 


Zanim Król powróci - okładkaZanim Król powróci

Polecamy książkę ks. Tadeusza Kiersztyna pod tytułem Zanim Król powróci. Jest to pięknie napisana opowieść o objawieniach udzielonych św. Małgorzacie Marii Alacoque oraz o historii kultu Serca Jezusa w Kościele.

autor: ks. Tadeusz Kiersztyn
stron 127, format 11x17 cm, miękka oprawa
cena 7 zł + koszty wysyłki

 

 

 


okadka_Bog_zakrolowal

Bóg zakrólował

Przygotowując się do pierwszej rocznicy proklamowania Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana, wydaliśmy miniksiążeczkę, w której znajduje się ten Akt oraz bardzo ważny Komentarz do Aktu. Ponadto zawiera ona krótkie, proste teksty związane z historią Intronizacji i piękne ilustracje, między innymi niepowtarzalne zdjęcia prac złotniczych Wojciecha Hytrosia, który od 17 lat tworzy artystyczne dzieła dla Jezusa Króla Polski. Ta książeczka powinna znaleźć się w każdym polskim domu.

wyd. Fundacja Serca Jezusa
Stron 68, format A6
cena 5 zł + koszt wysyłki


Modlitewnik_2Króluj nam, Chryste. Modlitewnik czcicieli Chrystusa Króla

Naszym podstawowym zadaniem jest nieustanna troska i wysiłek o rozwój żywej i dojrzałej wiary. Niniejszy Modlitewnik może być w tym bardzo pomocny. Jest tak pomyślany, aby korzystający z niego stawał się coraz bardziej czcicielem Chrystusa Króla na drodze uznawania Jego powszechnego i wiecznego panowania, poddania się Jego prawu, przyjmowania Go całym sercem, zawierzając Mu swoje życie i służąc Mu z oddaniem we wszystkich wymiarach życia.

oprac. ks. prof. Marek Chmielewski,
wyd. III, Ustroń 2018
Stron 503, format A6, twarda oprawa
cena 22 zł + koszt wysyłki


Droga_krzyzowaDROGA KRZYŻOWA w intencji Polski i Polaków

Rozważania drogi krzyżowej opracowane przez ks. dra hab. Wojciecha Medwida, duszpasterza kultu Jezusa Chrystusa Króla w Diecezji Bielsko-Żywieckiej, członka Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych KEP. Rozważania te zostały odczytane podczas drogi krzyżowej odprawionej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach w 2. rocznicę proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Liczymy na to, że rozważania te będą towarzyszyły Wam podczas wielkopostnych nabożeństw w Waszych Rodzinach i parafiach. Prosimy, byście zechcieli zaproponować posługiwanie się nimi swoim duszpasterzom i działającym w Waszych parafiach grupom duszpasterskim. Być może zorganizowanie drogi krzyżowej stanie się początkiem Waszej wspólnej działalności jako Apostołów Jezusa Króla. 

autor: ks. dr hab. Wojciech Medwid
format C6, str. 88, 
cena 5 zł + koszt wysyłki


okladka_ksiazka_piotra_p

Jezus Chrystus naszym Królem

Materiał zawarty w broszurce został zatwierdzony przez Zespół ds. Ruchów Intronizacyjnych Konferencji Episkopatu Polski (przewodniczący bp Andrzej Czaja). Jest to zbiór 31 rozważań przybliżających poszczególne zagadnienia poruszone w Jubileuszowym Akcie Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Do rozważań dołączony jest zatwierdzony przez Episkopat Polski tekst Jubileuszowego Aktu, Komentarz do tego Aktu oraz Komunikat prasowy Przewodniczącego Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych.

autor: Piotr Pikuła
stron 88, format A5, miękka oprawa
cena 3 zł  + koszty wysyłki


Dekalog AJK OkadkaKrólewskie prawo miłości

„Królewskie prawo miłości” to zbiór przystępnych rozważań wprowadzających w tematykę poszczególnych przykazań Dekalogu. Każdy chrześcijanin – nie tylko ten, kto angażuje się w Dzieło Intronizacji – powinien kierować się w swoim postępowaniu zasadami wynikającymi z Dekalogu. Wezwanie to jest wciąż aktualne, dlatego też znalazło swój wydźwięk w Jubileuszowym Akcie Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Pan Jezus wzywa swoich uczniów: „Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania” (J 14, 15). Miłując Boga i bliźniego przyczyniamy się do szerzenia Królestwa Chrystusowego w Polsce i na świecie. Niech wierność przykazaniom będzie naszym znakiem rozpoznawczym, znakiem, po którym ludzie poznają, że jesteśmy Apostołami Jezusa Króla.

autor: Piotr Pikuła
stron 52, format A5, miękka oprawa
cena 3 zł  + koszty wysyłki


  Krolewskie znakiKrólewskie znaki. Sakramenty w życiu Apostołów Jezusa Króla

W starożytności słowem sacramentum określano uroczyste zobowiązanie żołnierza do dochowania wierności swemu władcy. Potwierdzeniem przysięgi był znak na ciele żołnierza. W nawiązaniu do tego zwyczaju chrześcijanie postrzegali chrzest jako opieczętowanie znakiem Jezusa Króla, poprzez który człowiek był włączany w szeregi militia Christi, czyli żołnierzy Chrystusa. Również inne z widzialnych znaków niewidzialnej łaski nawiązują do wiary w królewską godność Syna Bożego i wzywają wiernych do wypełniania ich królewskiej misji. Właśnie na ten aspekt celebracji liturgicznych zwraca uwagę publikacja pt. „Królewskie znaki”, przygotowana z myślą o formacji Apostołów Jezusa Króla zaangażowanych w pracę na rzecz Dzieła Intronizacji.

autor: Piotr Pikuła
stron 80, format A5, miękka oprawa
cena 5 zł  + koszty wysyłki


swiatlo

Światło dla Polski

Intronizacja Jezusa Króla Polski jest najpilniejszym dla naszego Narodu zadaniem na obecną chwilę. Obecnie sprawa Intronizacji podejmowana jest na wielu szczeblach władzy kościelnej i świeckiej, łącznie z najwyższymi. Dlatego wydaliśmy broszurkę Światło dla Polski, by jeszcze raz przedstawić najważniejsze prawdy i postulaty związane z Intronizacją Jezusa Króla Polski oraz odpowiedzieć na aktualnie podejmowane kwestie i przytaczane trudności.

autorzy: Teresa Drapińska, Marcin Majewski
stron 36, format A5, miękka oprawa
cena 2 zł + koszty wysyłki

 


Czas prawdy - okładkaCzas prawdy!

Polecamy broszurkę Czas prawdy! – kontynującą treści poruszone w broszurce Czas nagli! Zawarte w niej tematy szokują, ale zarazem z całą szczerością odsłaniają kulisy deprawacji świata i jego buntu wobec władzy Boga.

autor: ks. Tadeusz Kiersztyn
stron 32, format A5, miękka oprawa
cena 1 zł + koszty wysyłki

 

 


Czas Króla - okładkaCzas Króla!

Gorąco polecamy broszurkę Czas Króla! autorstwa ks. Tadeusza Kiersztyna. Jest to trzecia z broszurek z serii „Czas...”, ukazujących w rzeczowy i przystępny sposób kulisy walki o Intronizację Jezusa Króla w Polsce. Tym razem Autor niezwykle interesująco opisuje źródła i zasadniczą treść przemian, które zaszły we władzach świeckich, a także w Kościele, a które doprowadziły do detronizacji Jezusa Króla...

autor: ks. Tadeusz Kiersztyn
stron 64, format A5, miękka oprawa
cena 2 zł + koszty wysyłki

  


Czas_intronizacjiCzas intronizacji!

Czwarta broszurka z serii „Czas...” nosi znamienny tytuł Czas intronizacji! Treść broszurki Czas intronizacji! może szokować trafnością przeprowadzonych analiz, które odsłaniają zdradę tak środowisk świeckich, jak kościelnych względem królewskiej godności Jezusa i nie pozostawiają wątpliwości, że zbuntowaną ludzkość czeka zagłada. Wobec perspektywy nadchodzącej na świat kary Autor ukazuje jednak dany przez Boga środek ocalenia.

autor: ks. Tadeusz Kiersztyn
stron 36, format A5, miękka oprawa
cena 2 zł + koszty wysyłki

 


czas_zwodzenia_2Czas zwodzenia!

Gorąco polecamy najnowszą broszurkę Czas zwodzenia! autorstwa ks. Tadeusza Kiersztyna, Anny Kuraś i Barbary Pasternak. Tym razem przedmiotem opisu stała się działalność duchów zwodzenia, które starają się we wszelkie dostępne sposoby odwieść wierzących w Chrystusa od uznania Pana Jezusa Królem Polski. Działalność ta przejawia się także przez uległych im ludzi, a są to niekiedy osoby, które na pierwszy rzut oka wydawałyby się być poza wszelkim podejrzeniem...
opinie Czytelników więcej...

autorzy: ks. Tadeusz Kiersztyn, Anna Kuraś, Barbara Pasternak
stron 96, format A5, miękka oprawa
cena 2,50 zł + koszty wysyłki


droga_do_chwalyDroga do chwały

Broszurka Droga do chwały zawiera jedyne w swoim rodzaju porady z zakresu walki duchowej z pokusami i grzechem oraz konkretny program rozwoju życia duchowego - dla każdego przystępny i łatwy w realizacji, a bradzo owocny.
Opinie Czytelników więcej...

autorzy: ks. Tadeusz Kiersztyn, Anna Kuraś, Barbara Pasternak
 stron 100, format A5, miękka oprawa
cena 2,50 zł + koszty wysyłki

 

 


okladka

Droga do paszczy smoka, cz. I

Po popełnieniu przez Adama i Ewę grzechu pierworodnego ludzkość popadła w niewolę grzechu i Szatana. Od tego momentu toczy się nieustanna walka o człowieka i panowanie nad światem, w której wszyscy uczestniczymy. Zwycięstwo jest możliwe tylko wtedy, gdy poznamy naszego wroga i metody jego działania. Zagadnienia dotyczące tej walki zostały opracowane w najnowszej broszurce Droga do paszczy smoka.

autor: Anna Kuraś
stron 84, format A5, miękka oprawa
cena 2 zł + koszty wysyłki

   


DS2Droga do paszczy smoka, część II

Ukazała się druga część broszurki Droga do paszczy smoka. Można w niej znaleźć konkretne przykłady działania złego ducha, który różnymi metodami próbuje człowieka zwieść i oddalić od Pana Boga. Szatan wie, z jakimi trudnościami zmaga się konkretny człowiek i oferuje mu rozwiązania, jakich ten pozornie potrzebuje. Jeżeli ktoś nie ma wiary w Jezusa Chrystusa i świadomości zagrożenia, bardzo łatwo ulega manipulacji.

autor: Anna Kuraś
stron 96, format A5, miękka oprawa
cena 4 zł + koszty wysyłki

 


okladka_ijkpIntronizacji Jezusa Króla Polski

Niniejsza broszurka zawiera dwa artykuły, w których autorzy odpowiadają na najczęściej stawiane pytania: jaki jest sens Intronizacji Jezusa Króla Polski oraz w jakiej formie winna być ona przeprowadzona. Do broszurki dołączona jest kolorowa wkładka przedstawiająca symbolikę Dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski.

autorzy: Marcin Majewski, Barbara Pasternak
stron 64 + kolorowa wkładka, format A5, miękka oprawa
cena 4 zł + koszty wysyłki

  


orszakDziecięcy Orszak Baranka

Dziecięcy Orszak Baranka to wdzięczna książeczka ks. Tadeusza Kiersztyna napisana dla dzieci. Z jej treści dzieci dowiadują się, kim jest Niepokalany Baranek i poznają Jego tajemnicę, poznawszy zaś ją mogą stać się Jego przyjaciółmi. Ilustracje Marty Baron pomagają małemu czytelnikowi zrozumieć przesłanie książeczki.

autor: ks. Tadeusz Kiersztyn
stron 68, format 20x20, kolorowe ilustracje, miękka oprawa
cena 12 zł + koszty wysyłki


okladka_plyty2

Archiwalne nagrania z wystąpieniami ks. Tadeusza Kiersztyna

Członkowie Stowarzyszenia „Róża” oraz użytkownicy naszego portalu mieli już możność wysłuchania archiwalnych nagrań konferencji ks. Tadeusza Kiersztyna. Z korespondencji otrzymywanej od Was wynika, że zawarte w nich myśli i wygłoszone nauki mają wielką moc, są światłem i przewodnikiem w codziennym pielgrzymowaniu do tronu Jezusa Króla. Dlatego wydaliśmy je na płytach CD.

Wszystkie nagrania znajdują się na 2 płytach audio
cena 10 zł + koszty wysyłki


DVDmarszkopiaMarsz dla Jezusa Króla Polski w Krakowie płyta DVD

Wspaniałe świadectwo Narodu Polskiego o jego wierze i pragnieniu, by Pan Jezus został uznany Królem Polski. Jest to relacja z Marszu dla Jezusa Króla Polski, który odbył się 8 maja 2010 roku w Krakowie. Marsz został zorganizowany przez środowiska narodowo-patriotyczne skupione wokół Ruchu Obrony Rzeczpospolitej „Samorządna Polska” i Stronnictwa Polska Racja Stanu, ofiarnie działających od kilku lat na rzecz Intronizacji. Udział w Marszu licznych delegacji przybyłych z najodleglejszych stron Polski, ich postawa i zaangażowanie pozwalają żywić nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone, że Polska w dniu kary może ocaleć. Film uświadamia, na czym polega dzieło Intronizacji, a osobom wierzącm i oczekującym triumfu Niepokalanego Serca Maryi, Królowej Polski, niesie radosne przesłanie o bliskim już zwycięstwie.

czas trwania: ok. 90 minut, standard: DVD video
cena 5 zł + koszty wysyłki


Stańcie w końcu do walki - płyta DVDStańcie w końcu do walki!!! płyta DVD

Wszystkim osobom, które pragną, aby Pan Jezus został ogłoszony Królem Polski, ale także osobom, które są temu przeciwne, polecamy najnowsze opracowanie tego tematu na płycie DVD. Płyta ta do odtwarzania na komputerze lub telewizorze zawiera:
1. Prezentację multimedialną pt. Król królów;
2. Relację ze spotkania patriotyczno-religijnego wokół Intronizacji;
3. Teledysk do pieśni Zaszum nam Polsko! Jak husarskie skrzydła

czas trwania: ok. 120 minut, standard: DVD video
cena 5 zł + koszty wysyłki


Urbanowicz-TomikO! wznieś się Orle Biały!

Miłośnikom kultury polskiej i tradycji, osobom wierzącym i ceniącym wartości chrześcijańskie polecamy pięknie wydany zbiór poezji, o której ks. prof. Czesław Bartnik napisał: „Mistrz z Podlasia, Zygmunt Urbanowicz powraca (...) w swej poezji do nurtu odwiecznego, a mianowicie do odnajdywania piękna, odtwarzania go i upajania się nim.” I tak przedstawia nam Polskę! Poezja ta przywraca nadzieję i rozpala miłość do naszej Ojczyzny i do jej Króla.

autor: Zygmunt Urbanowicz
stron: 160, format 12x18 cm, miękka oprawa
cena 14 zł + koszty wysyłki

 

 


Jezus_Krol_PolskiOBRAZ JEZUSA KRÓLA POLSKI

Osobom czczącym Jezusa Króla Polski polecamy piękny Jego obraz drukowany na płótnie. Obraz bez ramy jest dostępny w dwóch rozmiarach:

1) 23/39 cm w cenie 25 zł
2) 33/57 cm w cenie 40 zł

 

 

 

 

 

 


Stowarzyszenie "Róża" prowadzi sprzedaż wysyłkową.

BIURO ZAMÓWIEŃ:
BIURO ZAMÓWIEŃ:
Tel.: 12 2856098, 517 064 760,
E-mail: biuro.stowarzyszenie.roza@gmail.com

czynne pn.-pt. w godz. 9.00-18.00

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd