Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

Ogólnopolskie Dzieło Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla

 

Ogólnopolskie Dzieło Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla gromadzi ruchy i stowarzyszenia intronizacyjne, które podjęły współpracę z Zespołem Konferencji Episkopatu Polski ds. Ruchów Intronizacyjnych i podejmują starania na rzecz wypełnienia zobowiązań wynikających z "Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana" proklamowanego 19 listopada 2016 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach przy udziale przedstawicieli władz kościelnych i państwowych na czele z Przewodniczącym KEP, abp. Stanisławem Gądeckim i Prezydentem RP panem Andrzejem Dudą.


 

Ogólnopolski Kongres Jezusa Chrystusa Króla: W DIECEZJACH I PARAFIACH: KRÓLUJ NAM, CHRYSTE! REALIZACJA JUBILEUSZOWEGO AKTU INTRONIZACYJNEGO, Warszawa, 4-7 listopada 2021 r.

Księga Kongresowa. Ogólnopolski Kongres Jezusa Chrystusa Króla: W DIECEZJACH I PARAFIACH: KRÓLUJ NAM, CHRYSTE! REALIZACJA JUBILEUSZOWEGO AKTU INTRONIZACYJNEGO, Warszawa, 4-7 listopada 2021 r., oprac i red. prof. dr hab. inż. Andrzej Flaga, ks. prof. dr hab. Marek Chmielewski, Kraków 2022.

 

Biuletyny Ogólnopolskiego Dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla

Biuletyn Ogólnopolskiego Dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla nr 1

Biuletyn Ogólnopolskiego Dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla nr 4

Biuletyn Ogólnopolskiego Dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla nr 5

 

Księga kongresowa

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd