Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

PRO MEMORIA

o._Kiersztyn_11

 

(…) Rozalia nie odróżniała Aktu intronizacji Jezusa jako osoby na Króla danego człowieka lub narodu od Aktu poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusa. Taktuje te dwa akty zamiennie, jakby wyrażały to samo. Jednakże wielokrotnie Pan Jezus domaga się przez nią od Polski nie tylko poświęcenia się Jego Najświętszemu Sercu, lecz uznania Go swym Królem w całym tego słowa znaczeniu. W oparciu o biblijny sens królewskiej godności Jezusa, trzeba stwierdzić, że Akt intronizacji polega w swej istocie na uznaniu Jezusa Królem, i ten aspekt w posłannictwie Rozalii jest najbardziej charakterystyczny dla jej misji i najważniejszy.

 

Objawienia udzielone Rozalii pozwalają zrozumieć rolę Polski w planach Bożych. Przyzwyczailiśmy się do obecności Matki Najświętszej w naszym Narodzie. Patrzymy na Nią jak na dobrodziejkę każdego z nas i całego Narodu, który wiele razy uratowała przed zniszczeniem. Przychodzimy przed Jej Jasnogórski Tron, by wciąż dopraszać się o nowe łaski. Czy jednak zastanawiamy się, czego Ona oczekuje od nas? Czy kochając naszą Królową, staramy się poznać pragnienie Jej Niepokalanego Serca i poznać, w czym każdy z nas i cały nasz Naród moglibyśmy Jej usłużyć? Jak spełnić Jej zamysły wobec Polski?

 

Obecność Maryi w naszym Narodzie to zarazem obecność Jej misji wobec zagubionej ludzkości, by Jezus w pełni zakrólował nad światem. Od Polski oczekuje Maryja, byśmy pierwsi stali się w pełni Królestwem Jezusa Króla, byśmy z pokorą i z uwielbieniem pierwsi złożyli wszystko, co mamy, u stóp Jego tronu. W ten sposób nasza Królowa chce nas ocalić i ocalić wiele narodów świata, które pójdą za naszym przykładem.

 

Wszystko wskazuje na to, że ten czas obecnie nastał, choć pozostaje to kwestią wiary. Biorąc pod uwagę treść wszystkich objawień maryjnych ostatniego wieku, nawołujących ludzkość do wiary, pokuty i nawrócenia, i widome znaki zapowiadające nadejście czasów ostatecznych: tryumf Lucyfera nad ludzkością, która nurza się we wszelkiej nieprawości i zakłamaniu, rozłamy i ucisk wśród narodów, wojny i kataklizmy..., to wszystko powoduje ogromne poczucie zagrożenia. Dla Polski znakiem szczególnym, że nastał czas ostatecznego wyboru Jezusa na Króla, jest nadal Rozalia Celakówna.

 

Ks. Tadeusz Kiersztyn, Ostatnia walka.

Our website is protected by DMC Firewall!