Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

NASZE PUBLIKACJE


Ostatnia_walka

Ostatnia walka

Żydzi, którzy wyrzekli się Jezusa Króla, stoczyli wkrótce na gruzach Jerozolimy ostatnią walkę, w czasie której wyginął prawie cały naród. Autor w sposób niezwykle barwny prowadzi Czytelnika poprzez dzieje świata ku zrozumieniu przyczyn i powodów zaistnienia tego niewyobrażalnego w skutkach dramatu. Przez cały czas narracji przewija się inny wątek, może jeszcze ważniejszy, dotyczący naszych czasów. Książka ta zmieniła sposób myślenia już tysięcy ludzi.

więcej informacji


Nabozenstwo_IntronizacyjneNabożeństwo Intronizacyjne

Nabożeństwo Intronizacyjne, praktykowane w Polsce od 11 lat, przyniosło już tysiącom ludzi głębokie przeżycia duchowe i wielkie łaski. W każdym dniu jego trwania (około 45 min. dziennie) dobrane modlitwy z liturgii Kościoła, Pisma Świętego i ze skarbca modlitw powszechnie znanych ubogacone pięknymi pieśniami, wielbiącymi Jezusa Króla, tworzą żarliwy klimat duchowych przeżyć.

więcej informacji


SB_Rozalia_okladkaSłużebnica Boża Rozalia Celakówna - życie i misja

Jest to jedna z najbardziej poczytnych książek o Rozalii, napisana przez dr Ewę Wieczorek, Postulator w procesie kanonizacyjnym na etapie diecezjalnym. Autorka z wielką znajomością tajników życia Rózi doprowadza Czytelnika do bliskiej z nią zażyłości, a także w sposób merytoryczny, w aspekcie teologicznym i historycznym ukazuje fenomen jej misji.

więcej informacji


Zanim Król powróci - okładkaZanim Król powróci

Polecamy książkę ks. Tadeusza Kiersztyna pod tytułem Zanim Król powróci. Jest to pięknie napisana opowieść o objawieniach udzielonych św. Małgorzacie Marii Alacoque oraz o historii kultu Serca Jezusa w Kościele.

więcej informacji

 


okadka_Bog_zakrolowal

Bóg zakrólował

Przygotowując się do pierwszej rocznicy proklamowania Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana, wydaliśmy miniksiążeczkę, w której znajduje się ten Akt oraz bardzo ważny Komentarz do Aktu. Ponadto zawiera ona krótkie, proste teksty związane z historią Intronizacji i piękne ilustracje, między innymi niepowtarzalne zdjęcia prac złotniczych Wojciecha Hytrosia, który od 17 lat tworzy artystyczne dzieła dla Jezusa Króla Polski. Ta książeczka powinna znaleźć się w każdym polskim domu.

więcej informacji


marcin_majewski_IJKIntronizacja Jezusa Króla

Wszystko zaczęło się w 1996 roku od otwarcia procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny, krakowskiej pielęgniarki i mistyczki. Wówczas to światło dzienne ujrzały jej zapiski duchowe, w których Jezus domagał się intronizacji, czyli publicznego uznania Go Królem w Narodzie Polskim. Ożyła jakby dawna idea polska: jedności światów wiary i życia publicznego. Autor na podstawie Biblii, nauczania Kościoła i wypowiedzi S. B. Rozalii Celakówny tłumaczy, czym jest Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, który odbył się 19 listopada 2016 roku w Krakowie. Ponadto książka zawiera Kalendarium czyli zarys dziejów Intronizacji w Polsce.

więcej informacji


Modlitewnik_2Króluj nam, Chryste. Modlitewnik czcicieli Chrystusa Króla

Naszym podstawowym zadaniem jest nieustanna troska i wysiłek o rozwój żywej i dojrzałej wiary. Niniejszy Modlitewnik może być w tym bardzo pomocny. Jest tak pomyślany, aby korzystający z niego stawał się coraz bardziej czcicielem Chrystusa Króla na drodze uznawania Jego powszechnego i wiecznego panowania, poddania się Jego prawu, przyjmowania Go całym sercem, zawierzając Mu swoje życie i służąc Mu z oddaniem we wszystkich wymiarach życia.

więcej informacji


Droga_krzyzowaDROGA KRZYŻOWA w intencji Polski i Polaków

Rozważania drogi krzyżowej opracowane przez ks. dra hab. Wojciecha Medwida, duszpasterza kultu Jezusa Chrystusa Króla w Diecezji Bielsko-Żywieckiej, członka Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych KEP. Rozważania te zostały odczytane podczas drogi krzyżowej odprawionej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach w 2. rocznicę proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

więcej informacji


okladka_ksiazka_piotra_p

Jezus Chrystus naszym Królem

Materiał zawarty w broszurce został zatwierdzony przez Zespół ds. Ruchów Intronizacyjnych Konferencji Episkopatu Polski (przewodniczący bp Andrzej Czaja). Jest to zbiór 31 rozważań przybliżających poszczególne zagadnienia poruszone w Jubileuszowym Akcie Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Do rozważań dołączony jest zatwierdzony przez Episkopat Polski tekst Jubileuszowego Aktu, Komentarz do tego Aktu oraz Komunikat prasowy Przewodniczącego Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych.

więcej informacji


swiatlo

Światło dla Polski

Intronizacja Jezusa Króla Polski jest najpilniejszym dla naszego Narodu zadaniem na obecną chwilę. Różne aspekty Intronizacji przedstawiliśmy w serii broszurek Czas... oraz w broszurce Intronizacja Jezusa Króla Polski. Obecnie sprawa Intronizacji podejmowana jest  na wielu szczeblach władzy kościelnej i świeckiej, łącznie z najwyższymi. Dlatego wydaliśmy broszurkę Światło dla Polski, by jeszcze raz przedstawić najważniejsze prawdy i postulaty związane z Intronizacją Jezusa Króla Polski oraz odpowiedzieć na aktualnie podejmowane kwestie i przytaczane trudności.

więcej informacji


Czas nagli - okładkaCzas nagli! (nakład wyczerpany)

Treści zawarte w tej broszurce dają zrozumienie misji S.B. Rozalii Celakówny oraz wagi i konieczności Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. Czas nagli! pomoże Ci doprowadzić do tronu Jezusa Króla Polski wielu ludzi.

więcej informacji

 


Czas prawdy - okładkaCzas prawdy!

Polecamy broszurkę Czas prawdy! – kontynującą treści poruszone w broszurce Czas nagli! Zawarte w niej tematy szokują, ale zarazem z całą szczerością odsłaniają kulisy deprawacji świata i jego buntu wobec władzy Boga.

więcej informacji

 


Czas Króla - okładkaCzas Króla!

Gorąco polecamy broszurkę Czas Króla! autorstwa ks. Tadeusza Kiersztyna. Jest to trzecia z broszurek z serii „Czas...”, ukazujących w rzeczowy i przystępny sposób kulisy walki o Intronizację Jezusa Króla w Polsce. Tym razem Autor niezwykle interesująco opisuje źródła i zasadniczą treść przemian, które zaszły we władzach świeckich, a także w Kościele, a które doprowadziły do detronizacji Jezusa Króla...

więcej informacji


Czas_intronizacjiCzas intronizacji! 

Czwarta broszurka z serii „Czas...” nosi znamienny tytuł Czas intronizacji! Treść broszurki Czas intronizacji! może szokować trafnością przeprowadzonych analiz, które odsłaniają zdradę tak środowisk świeckich, jak kościelnych względem królewskiej godności Jezusa i nie pozostawiają wątpliwości, że zbuntowaną ludzkość czeka zagłada. Wobec perspektywy nadchodzącej na świat kary Autor ukazuje jednak dany przez Boga środek ocalenia.

więcej informacji


czas_zwodzenia_2Czas zwodzenia! 

Gorąco polecamy najnowszą broszurkę Czas zwodzenia! autorstwa ks. Tadeusza Kiersztyna, Anny Kuraś i Barbary Pasternak. Tym razem przedmiotem opisu stała się działalność duchów zwodzenia, które starają się we wszelkie dostępne sposoby odwieść wierzących w Chrystusa od uznania Pana Jezusa Królem Polski. Działalność ta przejawia się także przez uległych im ludzi, a są to niekiedy osoby, które na pierwszy rzut oka wydawałyby się być poza wszelkim podejrzeniem...

więcej informacji


droga_do_chwalyDroga do chwały

Broszurka Droga do chwały zawiera jedyne w swoim rodzaju porady z zakresu walki duchowej z pokusami i grzechem oraz konkretny program rozwoju życia duchowego - dla każdego przystępny i łatwy w realizacji, a bradzo owocny.

więcej informacji

 


okladka

Droga do paszczy smoka, cz. I

Po popełnieniu przez Adama i Ewę grzechu pierworodnego ludzkość popadła w niewolę grzechu i Szatana. Od tego momentu toczy się nieustanna walka o człowieka i panowanie nad światem, w której wszyscy uczestniczymy. Zwycięstwo jest możliwe tylko wtedy, gdy poznamy naszego wroga i metody jego działania. Zagadnienia dotyczące tej walki zostały opracowane w najnowszej broszurce Droga do paszczy smoka.

więcej informacji


DS2Droga do paszczy smoka, część II

Ukazała się druga część broszurki Droga do paszczy smoka. Można w niej znaleźć konkretne przykłady działania złego ducha, który różnymi metodami próbuje człowieka zwieść i oddalić od Pana Boga. Szatan wie, z jakimi trudnościami zmaga się konkretny człowiek i oferuje mu rozwiązania, jakich ten pozornie potrzebuje. Sam zaprowadził na świecie chaos, pogrążył ludzkość w ucisku i cierpieniu, a teraz przychodzi z „pomocą”. Jeżeli ktoś nie ma wiary w Jezusa Chrystusa i świadomości zagrożenia, bardzo łatwo ulega manipulacji.

więcej informacji


okladka_ijkpIntronizacji Jezusa Króla Polski 

Niniejsza broszurka zawiera dwa artykuły, w których autorzy odpowiadają na najczęściej stawiane pytania: jaki jest sens Intronizacji Jezusa Króla Polski oraz w jakiej formie winna być ona przeprowadzona. Do broszurki dołączona jest kolorowa wkładka przedstawiająca symbolikę Dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski.

więcej informacji


orszakDziecięcy Orszak Baranka 

Dziecięcy Orszak Baranka to wdzięczna książeczka ks. Tadeusza Kiersztyna napisana dla dzieci. Z jej treści dzieci dowiadują się, kim jest Niepokalany Baranek i poznają Jego tajemnicę, poznawszy zaś ją mogą stać się Jego przyjaciółmi. Ilustracje Marty Baron pomagają małemu czytelnikowi zrozumieć przesłanie książeczki i podjąć może najważniejszą w jego życiu decyzję.

więcej informacji


okladka_plyty2

Archiwalne nagrania z wystąpieniami ks. Tadeusza Kiersztyna

Członkowie Stowarzyszenia „Róża”, a także użytkownicy naszego portalu mieli już możność wysłuchania archiwalnych nagrań konferencji ks. Tadeusza Kiersztyna. Z korespondencji otrzymywanej od Was wynika, że zawarte w nich myśli i wygłoszone nauki mają wielką moc, są światłem i przewodnikiem w codziennym pielgrzymowaniu do tronu Jezusa Króla. Aby zatem wszystkim chętnym ułatwić dostęp do tych nagrań, wydaliśmy je na płytach CD.

więcej informacji


DVDmarszkopiaMarsz dla Jezusa Króla Polski w Krakowie płyta DVD 

Wspaniałe świadectwo Narodu Polskiego o jego wierze i pragnieniu, by Pan Jezus został uznany Królem Polski. Jest to relacja z Marszu dla Jezusa Króla Polski, który odbył się 8 maja 2010 roku w Krakowie.

więcej informacji

 


Stańcie w końcu do walki - płyta DVDStańcie w końcu do walki!!! płyta DVD

Wszystkim osobom, które pragną, aby Pan Jezus został ogłoszony Królem Polski, ale także osobom, które są temu przeciwne, polecamy to opracowanie. Płyta zawiera:
1. Prezentację multimedialną pt. Król królów;
2. Relację ze spotkania patriotyczno-religijnego wokół Intronizacji;
3. Teledysk do pieśni Zaszum nam Polsko! Jak husarskie skrzydła

więcej informacji


Urbanowicz-TomikO! wznieś się Orle Biały!

Miłośnikom kultury polskiej i tradycji, osobom wierzącym i ceniącym wartości chrześcijańskie polecamy pięknie wydany zbiór poezji, o której ks. prof. Czesław Bartnik napisał: „Mistrz z Podlasia, Zygmunt Urbanowicz powraca (...) w swej poezji do nurtu odwiecznego, a mianowicie do odnajdywania piękna, odtwarzania go i upajania się nim.” I tak przedstawia nam Polskę! Poezja ta przywraca nadzieję i rozpala miłość do naszej Ojczyzny i do jej Króla.

więcej informacji


Veniat RegnumVeniat Regnum
biuletyn Stowarzyszenia „Róża” (nakład wyczerpany) 

Długo oczekiwany, podwójny numer (10-11) biuletynu Stowarzyszenia „Róża”, według naszej oceny, jest bardzo ciekawy. Zawiera artykuły, relacje, aktualności i świadectwa pięknie obrazujące wydarzenia związane z Intronizacją Jezusa Króla Polski zaszłe w ostatnich miesiącach. Polecamy!

więcej informacji


Księga nadziei - K.J. WęgrzynKsięga nadziei  (nakład wyczerpany) 

Najnowszy tom poezji wydany w formie pięknego albumu budzi uznanie dla Autora, tym bardziej, że dedykowany jest on Jezusowi Królowi Polski i ludziom, którzy dla sprawy Jego Intronizacji poświęcili swe życie. Przepiękna poezja porywa ludzkie serca do działania i do wielbienia Boga Króla. Jeśli chcesz stanąć pod sztandarem Jezusa Króla Polski, módl się poezją z Księgi nadziei.

więcej informacji


Biuletyn Przywróćmy Polsce znaki zwycięstwa!
biuletyn Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”

Jest to obszerny materiał zawierający bardzo ciekawe artykuły teologiczne i polemiczne dotyczące sprawy Intronizacji. Relacjonuje też starania Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska” na rzecz ogłoszenia Pana Jezusa Królem Polski i inne działania Ruchu.

więcej informacji


Biuletyn9Marsz dla Jezusa Króla Polski
biuletyn Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”   

Polecamy 9. numer (z sierpnia 2010 r.) biuletynu Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”, tym razem w całości poświęcony Marszowi dla Jezusa Króla Polski, który odbył się w Krakowie 8 maja 2010 r.

więcej informacji


BSP10W obronie Jezusa Chrystusa Króla Polski i Krzyża Chrystusowego
biuletyn Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”  

Dziesiąty numer biuletynu Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska” ( z grudnia 2010 r.) zawiera wiele ciekawych dokumentów i artykułów opisujących kolejny rok walki o królowanie Jezusa w naszej Ojczyźnie. Stanowi przy tym niezbędne źródło informacji dla wszytskich zainteresowanych Dziełem Intronizacji i jego rozwojem w Polsce. Gorąco polecamy...

więcej informacji


BSP11_podglad-2Zmagania o Polskę Chrystusową - WYDANIE JUBILEUSZOWE
– biuletyn Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska” 

Polecamy rewelacyjne opracowanie tematu Intronizacji w ramach biuletynu jubileuszowego. To wydanie - liczące 240 stron formatu A4, którego cena wynosi tylko 10 zł. - zawiera między innymi szeroką korespondencję z Hierarchią Kościoła katolickiego, relacje z historycznych wydarzeń dotyczących Intronizacji Jezusa Króla Polski oraz szereg bardzo ciekawych artykułów w tym temacie.

więcej informacji


Jezus_Krol_PolskiOBRAZ JEZUSA KRÓLA POLSKI

Osobom czczącym Jezusa Króla Polski polecamy piękny Jego obraz drukowany na płótnie. Obraz bez ramy jest dostępny w dwóch rozmiarach:

1) 23/39 cm w cenie 25 zł
2) 33/57 cm w cenie 40 zł

więcej informacji

 

 

 

 

 

 


STOWARZYSZENIE „RÓŻA” prowadzi sprzedaż wysyłkową.

MATERIAŁY INTRONIZACYJNE MOŻNA NABYĆ TAKŻE:

sursum_corda

Księgarnia SURSUM CORDA
Poznań, Rynek Łazarski 1


 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.