Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'plugins/editors/jce/tiny_mce/plugins/article/img/trans.gif'
There was a problem loading image 'plugins/editors/jce/tiny_mce/plugins/article/img/trans.gif'

W hołdzie Jezusowi Królowi Polski!

kanada14

Dużo do zrobienia, a czasu mało. No cóż: „Spieszcie się, abyście zdążyli” – jak zawsze powtarzał Ojciec Tadeusz. (…) 5 listopada opuszczaliśmy Polskę; z jednej strony trudne pożegnania, a z drugiej strony myśl, czy na 23 listopada będzie można coś zrobić dla Chwały naszego Króla. Modliliśmy się o pomoc z nieba, nawet będąc w Szczyglicach, prosiliśmy siostry, braci o wsparcie modlitwą Cudownego Medalika, o pomoc dla Kanady i kontynentu amerykańskiego. Niebo wysłuchało prośby, intencje, i dało pomoc, odpowiadając na modlitwy wstawiennicze. Niczego bez woli Nieba i modlitw nie bylibyśmy w stanie uczynić! (…).

Read More

Oto fragment listu, który otrzymaliśmy wraz z filmem od brata Zbigniewa z Kanady. Kiedy w zeszłym roku wrócił do Kanady ofiarował Księdzu  przywiezione z Polski książki: Ostatnią walkę, Drogę do chwały, Pressje, Opinię teologiczną uzasadniającą prawdę i kult Chrystusa Króla Polski. Kilka miesięcy wcześniej także podarował wszystkie broszurki opracowane przez Ojca T. Kiersztyna. Nigdy nie dopytywał się, czy Ksiądz przeczytał te materiały. Na tydzień przed uroczystością brat Zbigniew znalazł w Biuletynie parafialnym informację dotyczącą Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata. Teraz już był pewien, że Ksiądz wszystko przeczytał... 

(…) W piątek wieczorem poszedłem do niego po Mszy św. wieczornej, aby podziękować za tę informację. Rozmawialiśmy o pewnych szczegółach, ale nie rozumiałem co planuje. Daliśmy na kwiaty, jakaś Pani, co ubiera, zrobiła, co mogła. Dałem taśmę biało-czerwoną do dekoracji, zapytałem Księdza, czy pozwoli zrobić jakieś zdjęcia – zgodził się, zrobiłem filmik. Na początku grupa różańcowa odmawia różaniec przed I Mszą św. Zrobiłem fragmenty różańca – oszczędzając taśmę, aby nie brakło w czasie ceremonii – proszę o wybaczenie za wszystkie moje uchybienia. Zobaczcie, proszę, i włączcie się do modlitwy (...). Nie patrzcie na marną jakość, ale na treść. Króluj nam Chryste – Królu Polski.

Dziękujemy bratu Zbyszkowi i jego żonie Krystynie za serdeczny list i piękny film. Ufamy, że przyczyni się on do ożywienia naszej wiary i wzmocni nadzieję, że doczekamy się Intronizacji Jezusa Króla w Polsce.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!